Tracklist Player

Greta Koçi -Qene moj te dua- (Official Video)
Greta Koçi -Qene moj te dua- (Official Video)
Download
Greta Koci feat. Genc Prelvukaj - Nuk ka dashni
Greta Koci feat. Genc Prelvukaj - Nuk ka dashni
Download
Gold AG ft Eni & Greta Koci - ME MU
Gold AG ft Eni & Greta Koci - ME MU
Download
Gold AG ft. Greta Koci - Mas miri
Gold AG ft. Greta Koci - Mas miri
Download
Greta Koçi - Atij  (Official Video )
Greta Koçi - Atij (Official Video )
Download
Greta Koci ft. Nurteel - A ja vlejti (Official Video)
Greta Koci ft. Nurteel - A ja vlejti (Official Video)
Download
GRETA KOCI - S'JENA NI MOTI  - COMING SOON
GRETA KOCI - S'JENA NI MOTI - COMING SOON
Download
Gold AG ft eni & greta koci - ME MU
Gold AG ft eni & greta koci - ME MU
Download
Greta Koci -Njehere Po, njehere Jo -
Greta Koci -Njehere Po, njehere Jo -
Download
Greta koci tregon se me ke eshte bashkpunimi i saj me i ri vetem ne EliteZone
Greta koci tregon se me ke eshte bashkpunimi i saj me i ri vetem ne EliteZone
Download
Greta Koci - Koha s'ndalet (Kenga Magjike 2010)
Greta Koci - Koha s'ndalet (Kenga Magjike 2010)
Download
Erion Korini & Greta Koci-Kush ka faj(Audio 2006)
Erion Korini & Greta Koci-Kush ka faj(Audio 2006)
Download
Greta Koçi - I BESOVA (Official Video)
Greta Koçi - I BESOVA (Official Video)
Download
Greta Koci -Foli Djalit - (Official Video)
Greta Koci -Foli Djalit - (Official Video)
Download
Greta Koçi -Dashuri pa shije (Official Video)
Greta Koçi -Dashuri pa shije (Official Video)
Download
Greta Koçi -Kjo toke me rriti-  (Official Video)
Greta Koçi -Kjo toke me rriti- (Official Video)
Download
GRETA KOCI - CDO HAP ESHTE NJE PENG ( Official Video HD )
GRETA KOCI - CDO HAP ESHTE NJE PENG ( Official Video HD )
Download
Greta Koçi ft.Erjon Korini " Kush ka faj"
Greta Koçi ft.Erjon Korini " Kush ka faj"
Download
Greta Koçi " Shkolla Wilson" (Official Video )
Greta Koçi " Shkolla Wilson" (Official Video )
Download
Greta Koçi " Vetëm 5 minuta "
Greta Koçi " Vetëm 5 minuta "
Download
Greta Koci - Kolazh Per Shqiperine -Acoustic version
Greta Koci - Kolazh Per Shqiperine -Acoustic version
Download
Greta Koçi ft Gena - Si më parë
Greta Koçi ft Gena - Si më parë
Download
Greta Koci - Perseri (Official Video)
Greta Koci - Perseri (Official Video)
Download
GRETA KOCI - KOHA S'NDAL ( KENGA MAGJIKE 2010 )
GRETA KOCI - KOHA S'NDAL ( KENGA MAGJIKE 2010 )
Download
Greta Koçi "Cdo hap eshte nje peng"
Greta Koçi "Cdo hap eshte nje peng"
Download
Greta Koçi "Kam Mall" Kenga magjike 2005
Greta Koçi "Kam Mall" Kenga magjike 2005
Download
Greta Koci - Perseri (TEDD Remix)
Greta Koci - Perseri (TEDD Remix)
Download
Genc Prelvukaj feat. Eni Koci - Vetem ti
Genc Prelvukaj feat. Eni Koci - Vetem ti
Download
GRETA KOCI - PYES VETEN ( KENGA MAGJIKE 2011)
GRETA KOCI - PYES VETEN ( KENGA MAGJIKE 2011)
Download
Greta Koçi na heq të gjithëve kuriozitetin dhe tregon pse nuk e bën publike lidhjen
Greta Koçi na heq të gjithëve kuriozitetin dhe tregon pse nuk e bën publike lidhjen
Download
Eni Koci ft. Besnik Qaka (NRG Band) - Zemer
Eni Koci ft. Besnik Qaka (NRG Band) - Zemer
Download
Gold Ag ft Eni & Greta Koci - ME MU
Gold Ag ft Eni & Greta Koci - ME MU
Download
Rudina/ Greta Koci flet per jeten private (21.05.2018)
Rudina/ Greta Koci flet per jeten private (21.05.2018)
Download
Greta Koçi paska emër tjetër dhe ne nuk e dinim, Eni sapo na e zbuloi
Greta Koçi paska emër tjetër dhe ne nuk e dinim, Eni sapo na e zbuloi
Download
Coming Soon ... Greta Koçi ft Gena - “Si më parë”
Coming Soon ... Greta Koçi ft Gena - “Si më parë”
Download
Greta Koci - Ku Gabuam (Endry DJ Remix)
Greta Koci - Ku Gabuam (Endry DJ Remix)
Download
Greta Koci - What's up (Eurolindi & ETC) Gezuar 2015 Full HD
Greta Koci - What's up (Eurolindi & ETC) Gezuar 2015 Full HD
Download
Eni Koci ft Mc Kresha - Gabimet
Eni Koci ft Mc Kresha - Gabimet
Download
Genc Prelvukaj feat Eni Koci - Harrove (Official Video)
Genc Prelvukaj feat Eni Koci - Harrove (Official Video)
Download
Greta Koci- Konventa e Partise Demokratike per Rinine
Greta Koci- Konventa e Partise Demokratike per Rinine
Download
Greta Koçi " Njehere po,njehere jo"-
Greta Koçi " Njehere po,njehere jo"-
Download
Greta Koçi  "Kam mall " koncert ne qytetin e Laçit
Greta Koçi "Kam mall " koncert ne qytetin e Laçit
Download
Greta Koçi - Milionere e parë (Official HD Videoklipe 2011)
Greta Koçi - Milionere e parë (Official HD Videoklipe 2011)
Download